۱۳۹۹ آذر ۱۶, یکشنبه

هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی G-Technology 0G10433-1

 

هارد اکسترنال جی تکنولوژی 0G10433-1

نوع اتصال: با سیم
نوع رابط: USB Type
نوع هارد دیسک: قابل حمل
ظرفیت حافظه هارد دیسک: 1 ترابایت

طراحی و ساخت هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی 0G10433-1

هارد اکسترنال یکی از تجهیزات پرکاربرد برای آن دسته از افرادی است که به ذخیره و جابجایی اطلاعات مهم و فایل های حجیم خود در طول روز نیاز دارند. اما استفاده از هارد دیسک همواره با ریسک بالایی همراه است. چرا که اگر هارد مورد استفاده شما از کیفیت لازم برخوردار نباشد، با کوچکترین ضربه یا اتفاق پیش بینی نشده ای ممکن است آسیب ببیند و اطلاعات ذخیره شده بر روی آن از دست برود! اگر دوست ندارید که دچار چنین مشکلاتی شوید، ما به شما استفاده از هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی G-Technology 0G10433-1 را پیشنهاد می کنیم. این هارد اکسترنال به صورت ضد آب، ضد ضربه و ضد شوک طراحی شده و همچون یک سپر محکم از اطلاعات شما در برابر آسیب های احتمالی محافظت می کند!

طراحی و ساخت هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی 0G10433-1

  • دارای ساختار سه لایه، مجهز به استاندارد IP54

هارد اکسترنال جی تکنولوژی 0G10433-1 دارای ساختار سه لایه، شامل قاب ساخته شده از جنس رابر، بدنه آلومینیومی و لایه ضد شوک داخلی است و ضربات وارد شده به بدنه را به خوبی دفع می کند. این هارد دیسک اکسترنال در برابر سقوط از ارتفاع نیز مقاومت بالایی دارد. پس اگر در حین استفاده، این هارد از دستتان رها شد و به زمین برخورد کرد، نگران از دست رفتن اطلاعاتتان نباشید! هارد اکسترنال ضد ضربه جی تکنولوژی مدل G-Technology ArmorATD 0G10433-1 تحمل فشار حداکثر 1000 پوند (حدود 450 کیلوگرم) را دارد و یکی از مقاوم ترین هاردهای اکسترنال در این زمینه به شمار می آید! همچنین این هارد اکسترنال دارای استاندارد IP54 است و مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار دارد. بنابراین با خیالی راحت می توانید از این هارد در فضای باز و در شرایط آب و هوایی مختلف مانند هوای بارانی استفاده کنید!

دارای ساختار سه لایه، مجهز به استاندارد IP54

مشخصات فنی هارد اکسترنال جی تکنولوژی 0G10433-1

  • ارائه شده با ظرفیت یک ترابایت، مجهز به رابط USB Type C

ظرفیت هارد اکسترنال ضد آب جی تکنولوژی 0G10433-1 برابر با یک ترابایت است و شما می توانید انواع فایل شامل فیلم، موزیک، عکس، فایل PDF و... را بر روی آن ذخیره کنید. نکته قابل توجه در رابطه با این هارد دیسک اکسترنال رومیزی مجهز بودن آن به رابط USB Type C است که سرعتی بسیار مطلوب در انتقال فایل را به ارمغان می آورد! به طور دقیق تر باید گفت که سرعت این هارد اکسترنال ضد ضربه و ضد آب در هنگام خواندن و نوشتن اطلاعات برابر با 140 مگابایت بر ثانیه است که سرعتی بسیار مطلوب محسوب می شود. بنابراین دیگر مجبور به منتظر ماندن به مدت طولانی برای تکمیل شدن انتقال فایل های حجیم تان نخواهید بود!

مشخصات فنی هارد اکسترنال جی تکنولوژی 0G10433-1

  • سازگار با هر دو سیستم عامل ویندوز و مک

شما می توانید تنها با اتصال کابل رابط هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی G-Technology 0G10433-1 به کامپیوتر یا لپ تاپ، از آن استفاده کنید! این هارد دیسک به صورت پیش فرض با هر دو سیستم عامل ویندوز (نسخه های 10، 8.1 و 7) و مک (نسخه 10.12 و جدیدتر) سازگار است و نیازی به فرمت بندی مجدد آن وجود ندارد. همچنین انرژی مورد نیاز این هارد اکسترنال از کابل رابطِ متصل به دستگاه تأمین می شود. بنابراین هارد دیسک جی تکنولوژی 0G10433-1 به صورت مستقل از آداپتور برق عمل خواهد کرد.

سازگار با هر دو سیستم عامل ویندوز و مک

هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی G-Technology 0G10433-1

  • وزن و ابعاد مناسب برای حمل و جابجایی آسان، طراحی ظاهری زیبا

حمل و جابجایی هارد اکسترنال ضد آب و ضربه جی تکنولوژی 0G10433-1 به آسانی صورت می گیرد و شما می توانید آن را در تمام طول روز با خود به همراه داشته باشید. این هارد اکسترنال در ابعاد 130 * 87 * 21 میلی متری و وزن 231 گرم عرضه شده و شما می توانید با قرار دادن آن در کیف یا کوله پشتی، به آسانی حملش کنید! به این ترتیب در هر لحظه که به اطلاعات مهم تان نیاز داشتید، هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی مدل 0G10433-1 در دسترس شما خواهد بود!

هارد اکسترنال رومیزی جی تکنولوژی 0G10433-1 دارای طراحی ظاهری زیبایی نیز هست و دارای بدنه آبی رنگ و قاب مشکی است. همچنین پورت رابط این هارد توسط یک درپوش پلاستیکی در برابر آسیب های محیطی محافظت می شود.

وزن و ابعاد مناسب برای حمل و جابجایی آسان، طراحی ظاهری زیبا

جمع بندی

اگر قصد خرید هارد اکسترنال دارید و امنیت اطلاعات برایتان اهمیت زیادی دارد، هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی G-Technology 0G10433-1 گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود. این هارد اکسترنال در برابر ضربه، شوک، لرزش، فشار بیش از حد، سقوط از ارتفاع و نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است و به طور کامل از اطلاعات مهم شما در برابر آسیب های محیطی محافظت می کند. از این جهت می توان این هارد یک ترابایتی را برای استفاده در فضای باز و شرایط آب و هوایی مختلف کاملاً مناسب دانست. مجهز بودن به رابط USB Type C، سرعت عالی در انتقال اطلاعات، سازگاری با هر دو سیستم عامل مک و ویندوز و وزن و ابعاد مناسب برای حمل آسان از دیگر مشخصات هارد دیسک جی تکنولوژی مدل 0G10433-1 هستند.

شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت ایده برتر پارسیان یا تماس با شماره 73027-021 اطلاعات لازم در رابطه با قیمت هارد اکسترنال رومیزی جی تکنولوژی 0G10433-1 و نحوه خرید آن را کسب کنید. همچنین اگر قبلاً از این محصول استفاده کرده اید، می توانید با ثبت نظرات خود درباره آن در بخش کامنت های سایت ایده برتر به کاربران دیگر در انتخاب هارد اکسترنال مورد نظرشان کمک کنید.

هارد دیسک اکسترنال جی تکنولوژی G-Technology 0G10433-1

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2643 v3

 

سی پی یو اینتل Xeon E5-2643 v3

تعداد هسته: 6 هسته، 12 رشته پردازشی
نوع و حداکثر حافظه رم پشتیبانی شده: DDR4 1600/1866/2133 (768 گیگابایت)
سوکت پردازنده: FCLGA2011-3

معرفی سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2643 v3

سی پی یو مدل Xeon E5-2643 v3 یکی از پردازنده های مخصوص سرور برند معتبر اینتل است که در سال 2014 از آن رونمایی شده است. این پردازنده سرور دارای 6 هسته و فرکانس پایه 3.4 گیگاهرتز است و برای آن دسته از افرادی که سرعت عملکرد سرور برایشان اهمیت زیادی دارد، گزینه ایده آلی به حساب می آید. لازم به ذکر است که پردازنده سرور Intel Xeon E5-2643 v3 دارای لیتوگرافی 22 نانومتر و ابعاد 52.5 * 45 میلی متر است و باید بر روی سوکت FCLGA2011-3 مادربرد سرور نصب شود. در ادامه بیشتر به بررسی مشخصات سی پی یو مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2643 v3 خواهیم پرداخت.

معرفی سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2643 v3

طراحی و ساخت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2643 v3

  • بهره گیری از تکنولوژی های کارآمد اینتل

در سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2643 v3 از برخی از تکنولوژی های کارآمد اینتل، مانند Turbo Boost 2.0 بهره برده شده است. این تکنولوژی سبب تغییر سرعت پردازنده به صورت داینامیک، متناسب با بار کاری آن در هر لحظه می شود. همچنین در این سی پی یو از فناوری Hyper-Threading بهره برده شده که امکان اختصاص یافتن دو رشته پردازشی به هر یک از هسته های فیزیکی پردازنده و قابلیت پردازش موازی را ایجاد می کند.

پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2643 v3 قابلیت تشخیص وضعیت های بیکاری (Idle States) را دارد و کمترین میزان مصرف انرژی در این مواقع را خواهد داشت. ضمن اینکه در مواقع بالا رفتن دما، میزان برق مصرفی آن به صورت هوشمند کاهش می یابد تا از آسیب دیدن پردازنده در اثر افزایش دما جلوگیری شود.

در زمینه ارتباط سریع تر با مموری سرور نیز CPU سرور اینتل Xeon E5-2643 v3 به فناوری EPT مجهز شده است. این تکنولوژی نقش زیادی در کاهش بار کاری حافظه دارد و امکان ارسال درخواست ها به آن با ایجاد جدول و به صورت پیج بندی شده را ایجاد می کند.

سی پی یو مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2643 v3 از فناوری VT-x نیز پشتیبانی می کند. این فناوری به سی پی یو این امکان را می دهد تا در قالب چند واحد مجازی ایفای نقش کرده و با تقسیم وظایف به چند بخش، زمینه اجرای سریع تر آنها را فراهم آورد. سازگاری با تکنولوژی VT-d از دیگر مشخصات این پردازنده است که نقش زیادی در ارتباط با کیفیت تر و بهینه تر با تجهیزات I/O در محیط های مجازی شده دارد. با توجه به این ویژگی می توان قیمت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2643 v3 را ایده آل ارزیابی کرد.

طراحی و ساخت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2643 v3

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2643 v3

  • سرعت پردازش ایده آل، مجهز به فرکانس پایه 3.4 گیگاهرتز

فرکانس پایه پردازنده سرور Intel Xeon E5-2643 v3 برابر با 3.4 گیگاهرتز است که امکان ارتقای آن به 3.7 گیگاهرتز از طریق فناوری توربو وجود دارد. از این جهت می توان از سرعت پردازش بسیار مطلوب این پردازنده اطمینان داشت! سایر مشخصات CPU مخصوص سرور اینتل مدل Intel Xeon E5-2643 v3 شامل مجهز بودن به 6 هسته، 12 رشته پردازشی و 20 مگابایت حافظه کش (با بهره بردن از فناوری Smart Cache اینتل) می شود. همچنین سرعت باس این پردازنده برابر با 9.6 GT/s و توان حرارتی آن برابر با 135 وات است.

  • ارائه عملکردی سریع در کنار حافظه های رم DDR4

سازگاری پردازنده با حافظه های رم یکی از موارد مهم و تأثیرگذار بر روی کیفیت و سرعت عملکرد سرور است که حتماً باید به آن توجه شود. در رابطه با سی پی یو سروری اینتل Xeon E5-2643 v3 باید به این نکته اشاره کنیم که این پردازنده در کنار حافظه های رم DDR4 با فرکانس های 1600، 1866 و 2133 مگاهرتز و ظرفیت حداکثر 768 گیگابایت عملکردی سریع از خود نشان می دهد. این سی پی یو از پهنای 68 گیگابایت بر ثانیه در هنگام ارتباط با مموری پشتیبانی می کند و از حداکثر 4 کانال برای این منظور بهره می برد. همچنین پردازنده سرور اینتل زئون E5-2643 v3 با فناوری ECC (تشخیص و تصحیح خودکار خطاهای داخلی مموری) هم سازگار است. این تکنولوژی زمانی قابل اجراست که علاوه بر پردازنده، چیپست به کار رفته در سرور نیز از آن پشتیبانی کند.

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2643 v3

جمع بندی

اگر سرعت اجرای پردازش ها بر روی سرور برایتان اهمیت زیادی دارد، پردازنده سرور Intel Xeon E5-2643 v3 انتظارات شما را به خوبی برآورده می کند. این پردازنده مخصوص سرور دارای 6 هسته و 12 رشته پردازشی بوده و از فرکانس پایه 2.4 گیگاهرتز (قابل ارتقا به 3.7 گیگاهرتز با فناوری توربو) بهره می برد. همچنین سی پی یو سرور اینتل مدل Xeon E5-2643 v3 دارای 20 مگابایت حافظه کش و توان حرارتی 135 وات است و عملکردی سریع در کنار حافظه های رم DDR4 1600/1866/2133 از خود نشان می دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با نحوه خرید سی پی یو برای سرور و دریافت قیمت آن به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید و یا از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین امکان خرید اینترنتی این پردازنده سرور از سایت ایده برتر برای شما فراهم است.

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2667 v4

 

سی پی یو اینتل Xeon E5-2667 v4

تعداد هسته: 8 هسته، 16 رشته پردازشی
نوع و حداکثر حافظه رم پشتیبانی شده: DDR4 1600/1866/2133/2400 (1.5 ترابایت)
 سوکت پردازنده: FCLGA2011-3

معرفی سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2667 v4

سی پی یو را می توان مهم ترین قطعه سخت افزاری سرور دانست که وظیفه اجرای پردازش ها و انجام محاسبات را برعهده دارد. اگر قصد راه اندازی سروری سریع با توان کاری متوسط را دارید، می توانید از پردازنده سرور Intel Xeon E5-2667 v4 بر روی آن استفاده کنید. این پردازنده سرور دارای فرکانس پایه 3.2 گیگاهرتز برخوردار است و سرعتی بسیار مطلوب در اجرای پردازش ها را به ارمغان می آورد. از دیگر مشخصات سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2667 v4 باید به مجهز بودن آن به 8 هسته و پشتیبانی از حافظه های رم DDR4 با ظرفیت حداکثر 1.5 ترابایت اشاره کرد که در ادامه بیشتر به بررسی آنها می پردازیم.

معرفی سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2667 v4

طراحی و ساخت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2667 v4

  • مجهز به 8 هسته با قابلیت اجرای 16 رشته پردازشی

CPU برای سرور اینتل Xeon E5-2667 v4 به 8 هسته مجهز است و از قابلیت اجرای 16 رشته پردازشی بهره می برد. این پردازنده دارای فرکانس پایه 3.2 گیگاهرتز است که قابلیت ارتقای آن به 3.6 گیگاهرتز از طریق فناوری توربو وجود دارد. در پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2667 v4 از نسخه 2.0 فناوری Turbo Boost بهره برده شده که باعث تغییر فرکانس پردازنده به صورت داینامیک متناسب با بار کاری آن در هر لحظه می شود. دیگر مشخصات این سی پی یو سروری شامل مجهز بودن به حافظه کش 25 مگابایتی (با فناوری Smart Cache اینتل)، سرعت باس 9.6 GT/s و توان حرارتی 135 واتی می شود.

لازم به ذکر است که CPU مخصوص سرور اینتل مدل Intel Xeon E5-2667 v4 با لیتوگرافی 14 نانومتر و ابعاد 45 * 52.5 میلی متر عرضه شده و بر روی سوکت FCLGA2011-3 مادربرد سرور نصب می شود.

طراحی و ساخت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2667 v4

  • پشتیبانی از فناوری های VT-x، VT-d، EPT و دیگر تکنولوژی های کارآمد اینتل

پشتیبانی از تکنولوژی های کاربردی اینتل یکی دیگر از ویژگی های سی پی یو Xeon E5-2667 v4 اینتل است که باعث ارائه عملکرد پربازده و مصرف بهینه انرژی آن می شود. در این سی پی یو از فناوری Hyper-Threading بهره برده شده که باعث اختصاص یافتن دو رشته پردازشی به هسته های آن می شود و قابلیت پردازش موازی را ایجاد می کند. همچنین پردازنده مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2667 v4 به فناوری EPT مجهز است که با ایجاد جدول از درخواست های پردازنده از مموری و پیج بندی آنها، باعث کاهش بار کاری حافظه و ارائه عملکرد سریع تر آن می شود. این پردازنده از قابلیت همگام سازی سخت افزاری عملکرد با مموری نیز برخوردار است که نقش زیادی در سریع تر اجرا شدن پردازش های چند رشته ای دارد.

در پردازنده سرور Intel Xeon E5-2667 v4 از فناوری های VT-x و VT-d نیز بهره برده شده است. تکنولوژی VT-x واحد سخت افزاری پردازنده را به چند واحد مجازی تبدیل می کند و با تقسیم وظایف به چند بخش، زمینه اجرای سریع تر آنها را فراهم می آورد. فناوری VT-d نیز باعث ارتباط بهینه تر پردازنده با تجهیزات I/O در محیط های مجازی شده و ارتقای عملکرد آنها می وشد.

سی پی یو سرور اینتل زئون E5-2667 v4 قادر به تشخیص وضعیت های بیکاری (Idle States) به صورت هوشمند نیز هست و در این وضعیت ها مصرف انرژی بهینه ای دارد. ضمن اینکه در این سی پی یو از سنسورهای هوشمند استفاده شده که از آسیب دیدن آن در اثر افزایش بیش از حد دما جلوگیری می کند. با توجه به این مشخصات قیمت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2667 v4 را باید مناسب دانست.

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2667 v4

  • ارائه عملکردی ایده آل در کنار حافظه های رم DDR4 با ظرفیت حداکثر 1.5 ترابایت

استفاده از سی پی یو مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2667 v4 در کنار حافظه های رم DDR4 با فرکانس های 1600، 1866، 2133 و 2400 مگاهرتز باعث عملکرد سریع سرور در اجرای برنامه های مختلف می شود. این پردازنده از حافظه های رم با ظرفیت حداکثر 1.5 ترابایت پشتیبانی می کند و به 4 کانال و پهنای باند 76.8 گیگابایت بر ثانیه برای ارتباط با رم سرور مجهز شده است. ضمن اینکه سی پی یو سروری اینتل Xeon E5-2667 v4 با فناوری Error-Correcting Code که تحت عنوان ECC شناخته می شود نیز سازگار است. این فناوری در تشخیص و رفع خطاهای داخلی مموری کارایی زیادی دارد. دقت داشته باشید که برای بهره بردن از قابلیت ECC چیپست سرور هم باید با آن سازگار باشد.

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2667 v4

جمع بندی

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2667 v4 برای آن دسته از افرادی که به دنبال راه اندازی سروری سریع در اجرای پردازش ها هستند انتخاب مناسبی است. این پردازنده برای سرور دارای فرکانس پایه 3.2 گیگاهرتز است که امکان ارتقای آن به 3.6 گیگاهرتز از طریق فناوری توربو هم وجود دارد. مجهز بودن به 8 هسته، 16 رشته پردازشی، 25 مگابایت حافظه کش و توان حرارتی 135 وات از دیگر مشخصات سی پی یو سرور اینتل مدل Xeon E5-2667 v4 است. همچنین این سی پی یو با حافظه های رم DDR4 1600/1866/2133/2400 سازگار است و در آن از تکنولوژی های کاربردی اینتل بهره برده شده است.

چنانچه قصد خرید سی پی یو برای سرور اینتل Xeon E5-2667 v4 را دارید، با شماره 73027-021 تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت ایده برتر اطلاعات لازم در رابطه با قیمت و نحوه خرید آن را به شما ارائه دهند. همچنین اگر در رابطه با کاربرد این محصول یا دیگر قطعات سرور و ذخیره ساز به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، سؤالات خود را در بخش «نظرات» سایت ایده برتر مطرح کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2650L v3

 

سی پی یو اینتل Xeon E5-2650L v3

تعداد هسته: 12 هسته، 24 رشته پردازشی
نوع و حداکثر حافظه رم پشتیبانی شده: DDR4 1600/1866/2133 (768گیگابایت)
سوکت پردازنده: FCLGA2011-3

معرفی سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2650L v3

کمپانی اینتل یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت های تولید سخت افزار کامپیوتر است که محصولات آن به شکل گسترده ای در سطح جهان به فروش می رسند. این شرکت در زمینه تولید سی پی یو سرور نیز فعالیت دارد که از جمله محصولات آن در این زمینه می توان به سی پی یو مدل Xeon E5-2650L v3 اشاره کرد. این پردازنده در سال 2014 به بازار عرضه شده و کارایی بالایی بر روی سرورهای معمولی و استفاده در حجم کاری نه چندان زیاد دارد. مجهز بودن به 12 هسته، فرکانس پایه 1.8 گیگاهرتز و توان حرارتی 65 وات برخی از ویژگی های پردازنده سرور Intel Xeon E5-2650L v3 است که در ادامه بیشتر به بررسی آنها می پردازیم.

معرفی سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2650L v3

طراحی و ساخت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2650L v3

  • دارای لیتوگرافی 22 نانومتر، ارائه عملکرد ایده آل در کنار حافظه های رم DDR4

سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2650L v3 با لیتوگرافی 22 نانومتر و ابعاد 52.5 * 45 میلی متر عرضه شده و باید بر روی سوکت FCLGA2011-3 مادربرد سرور نصب شود. این پردازنده سرور عملکرد ایده آلی در کنار حافظه های رم DDR4 با ظرفیت حداکثر 768 گیگابایت و فرکانس های 1600، 1866 و 2133 مگاهرتز از خود نشان می دهد. لازم به ذکر است که پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2650L v3 از پهنای باند 68 گیگابایت بر ثانیه در ارتباط با مموری پشتیبانی می کند و برای این منظور به چهار کانال مجهز شده است. همچنین این سی پی یو با فناوری ECC سازگار است که کاراریی بالایی در خطایابی و رفع ارورهای داخلی حافظه رم سرور به صورت خودکار دارد. بهره بردن از این فناوری مستلزم سازگاری چیپست سرور با آن نیز هست.

  • قدرت پردازشی و سرعت محاسباتی مطلوب

مشخصات CPU مخصوص سرور اینتل مدل Intel Xeon E5-2650L v3 شامل مجهز بودن به 12 هسته، 24 رشته پردازشی و 30 مگابایت حافظه کش (با بهره گیری از فناوری Intel Smart Cache) می شود. همچنین این پردازنده برای سرور دارای فرکانس پایه 1.8 گیگاهرتز است که در هنگام اجرای پردازش های سنگین، توسط فناوری توربو به 2.5 گیگاهرتز نیز ارتقا می یابد. در سی پی یو سرور Xeon E5-2650L v3 اینتل از نسخه 2.0 تکنولوژی Turbo Boost استفاده شده که تغییر فرکانس پردازنده به صورت داینامیک را امکان پذیر می کند. سرعت باس و توان حرارتی این پردازنده نیز به ترتیب برابر با 9.6 GT/s و 65 وات است. در مجموع می توان قدرت پردازشی و سرعت محاسباتی پردازنده مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2650L v3 را با توجه به مشخصات ذکر شده مطلوب ارزیابی کرد.

طراحی و ساخت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2650L v3

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2650L v3

  • پشتیبانی از فناوری های Hyper-Threading، VT-x و EPT

سی پی یو سرور مدل Xeon E5-2650L v3 از برخی از فناوری های کاربردی اینتل پشتیبانی می کند و عملکردی پربازده با مصرف بهینه انرژی را ارائه می دهد. از جمله فناوری های به کار رفته در این سی پی یو باید به تکنولوژی VT-x اشاره کنیم که واحد سخت افزاری پردازنده را به چند واحد مجازی تبدیل می کند. در این حالت وظایف به چند بخش تقسیم شده و سرعت به انجام رسیدن آنها بهبود پیدا می کند. همچنین در پردازنده سرور Intel Xeon E5-2650L v3 از تکنولوژی VT-d بهره برده شده است که نقش زیادی در ارتباط بهینه تر و با کیفیت ترِ پردازنده با تجهیزات I/O در محیط های مجازی شده دارد.

مجهز بودن به فناوری Hyper-Threading یکی دیگر از مشخصات سی پی یو مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2650L v3 به شمار می آید. این فناوری قابلیت اختصاص یافتن دو رشته پردازشی به هر یک از هسته های فیزیکی و امکان پردازش موازی را ایجاد می کند. این سی پی یو با فناوری EPT هم سازگار است. این تکنولوژی که بر روی قیمت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2650L v3 هم مؤثر بوده، باعث کاهش بار کاری مموری و ارتباط سریع تر پردازنده با حافظه می شود. به این ترتیب که پردازنده قادر خواهد بود تا درخواست های خود از مموری را با ایجاد جدول و به صورت پیج بندی شده ارسال کند.

در پایان باید به این نکته هم اشاره کنیم که سی پی یو برای سرور اینتل Xeon E5-2650L v3 کمترین میزان مصرف انرژی را در وضعیت های بیکاری (Idle States) خواهد داشت. این پردازنده به سنسورهای هوشمند هم مجهز است که از آسیب دیدن آن در برابر افزایش دما جلوگیری می کنند.

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2650L v3

جمع بندی

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2650L v3 یکی از پردازنده های میان رده اینتل است که برای استفاده بر روی سرورهای معمولی روانه بازار شده است. این پردازنده دارای 12 هسته، 24 رشته پردازشی، 30 مگابایت حافظه کش و توان حرارتی 65 وات بوده و از فرکانس پایه 1.8 گیگاهرتز (با قابلیت ارتقا به 2.5 گیگاهرتز) بهره می برد. سایر ویژگی های سی پی یو مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2650L v3 شامل سازگاری با حافظه های رم DDR4 1600/1866/2133 و بهره گیری از برخی از تکنولوژی های کاربردی اینتل (مانند هایپر تردینگ، VT-x، VT-d و...) می شود.

شرکت ایده برتر پارسیان با سابقه ای درخشان در زمینه فروش انواع تجهیزات سرور آماده ارائه سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2650L v3 با بهترین قیمت بازار به شماست. چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، برای دریافت قیمت و اطلاع از نحوه خرید آن به سایت شرکت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

۱۳۹۹ آذر ۵, چهارشنبه

پاوربانک یوسمز Usams PB11 Mini با ظرفیت 5000 میلی آمپر

 

پاور بانک یوسمز PB11 Mini

ظرفیت باتری: 5000 میلی آمپر ساعت
سازگار با: موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، لپ تاپ، موزیک پلیر، هدفون و اسپیکر بلوتوثی و...
تعداد پورت: دو پورت خروخی USB، یک پورت ورودی/ خروجی USB Type C

مشخصات و امکانات شارژر همراه یوسمز PB11 Mini

پاوربانک PB11 Mini یکی از محصولات دو منظوره برند یوسمز است که کاربرد بالایی برای کاربران گوشی های موبایل دارد. این دستگاه در واقع هم به عنوان پاور بانک و هم به عنوان شارژر قابل استفاده است و می توان علاوه بر موبایل، از آن برای شارژ دیگر دستگاه های دیجیتال مانند تبلت، لپ تاپ، هدفون و اسپیکر بلوتوثی، دوربین و... استفاده کرد. پاوربانک یوسمز Usams PB11 Mini با ظرفیت 5000 میلی آمپر دارای ابعاد فوق العاده کوچکی نیز هست و به آسانی هر چه تمام تر می توانید آن را با خود به مکان های مختلف حمل کنید.

مشخصات و امکانات شارژر همراه یوسمز PB11 Mini

  • قابل استفاده به عنوان پاوربانک و شارژر

شارژر همراه یوسمز PB11 Mini به یک دو شاخه تاشوی متصل به بدنه مجهز است و شما می توانید آن را به صورت مستقیم به پریز برق متصل کنید. در این حالت این کالا به عنوان شارژر قابل استفاده است و شما می توانید دستگاه مورد نظر خود را با برق شهری شارژ کنید. ولتاژ ورودی پاور بانک گوشی موبایل یوسمز PB11 Mini در هنگام استفاده در قالب شارژر برابر با 100 تا 240 ولت و شدت جریان آن 0.3 آمپر خواهد بود. همچنین با اتصال این پاوربانک به پریز برق، باتری آن نیز به صورت هم زمان شارژ می شود.

قابل استفاده به عنوان پاوربانک و شارژر

پاور بانک تبلت یوسمز PB11 Mini دارای دو پورت خروجی USB و یک پورت ورودی/ خروجی USB Type C است. بنابراین شما می توانید از آن برای شارژ هم زمان سه دستگاه مختلف در هنگام اتصال به پریز برق استفاده کنید. توجه داشته باشید که در مواقعی که این پاوربانک به پریز متصل نیست، پورت USB-C آن به عنوان پورت ورودی و برای شارژ باتری پاوربانک با شدت جریان 2 آمپر قابل استفاده است.

در رابطه با شدت جریان پورت های پاور بانک 3 پورت یوسمز مدل Usams PB11 Mini نیز باید به این نکته اشاره کنیم که این دستگاه در هنگام استفاده به عنوان شارژر و پاوربانک دارای شدت جریان های متفاوتی است. به این صورت که شدت جریان پورت های USB آن در هنگام اتصال دستگاه به پریز برق برابر با 2.2 آمپر و در هنگام استفاده از آن به عنوان پاوربانک برابر با 2.4 آمپر می باشد. همچنین شدت جریان خروجی پورت USB-C نیز برابر با 2.2 آمپر است. با توجه به این مشخصات می توان از سرعت شارژدهی عالی پاوربانک تایپ سی یوسمز PB11 Mini در هر دو حالت شارژر و پاوربانک اطمینان کامل داشت.

مشخصات و امکانات شارژر همراه یوسمز PB11 Mini

پاوربانک یوسمز Usams PB11 Mini با ظرفیت 5000 میلی آمپر

  • کوچک و سبک، قابل استفاده در تمام طول روز!

پاوربانک یوسمز Usams PB11 Mini با ظرفیت 5000 میلی آمپر را می توان یکی از کوچک ترین پاوربانک های موجود در بازار دانست. این دستگاه در ابعاد 72 * 63 * 35 میلی متر و وزن 190 گرم عرضه شده و شما می توانید آن را با قرار دادن در جیب لباس یا کیف، با خود حمل کنید. بنابراین پاور بانک جیبی یوسمز PB11 Mini در تمام طول روز و در هر مکانی که حضور دارید، دردسترس شما خواهد بود و خیالتان را بابت تمام نشدن شارژ گوشی تان راحت می کند! همچنین این پاوربانک برای استفاده در سفر نیز گزینه قابل اعتمادی است.

کوچک و سبک، قابل استفاده در تمام طول روز!

  • دارای ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت، مناسب مصارف روزمره

باتری به کار رفته در پاوربانک گوشی یوسمز PB11 Mini از نوع لیتیوم پلیمری است که از ظرفیتی معادل با 5000 میلی آمپر ساعت بهره می برد. این میزان ظرفیت برای یک تا دو بار شارژ کردن یک گوشی موبایل کفایت می کند که برای مصارف روزمره و معمولی مناسب به نظر می رسد. البته با توجه به مجهز بودن پاور بانک PB11 Mini یوسمز به دوشاخه تاشو، در صورت اتصال آن به پریز برق شارژ باتری پاوربانک مصرف نمی شود.

پاور بانک 5 هزار یوسمز PB11 Mini کیفیت شارژدهی بسیار مناسبی را نیز برای شما به ارمغان می آورد و از دستگاه های متصل به آن در برابر بروز اختلالاتی مانند ولتاژ بیش از حد، شارژ بیش از حد، تخلیه باتری، افزایش دما و اتصال کوتاه محافظت می کند. همچنین در این شارژر همراه از چیپ هوشمند بهره برده شده که باعث می شود تا در هنگام تکمیل شدن شارژ دستگاه متصل به پاوربانک، روند شارژدهی به صورت خودکار متوقف شود. این ویژگی که بر روی قیمت پاور بانک گوشی موبایل یوسمز PB11 Mini نیز مؤثر بوده، مانع از وارد آمدن فشار به باتری دستگاه های متصل به پاوربانک می شود.

دارای ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت، مناسب مصارف روزمره

جمع بندی

با خرید پاور بانک یوسمز مدل PB11 Mini هم از یک پاوربانک 5000 میلی آمپر ساعتی و هم از یک شارژر سه پورتی بهره مند خواهید شد! این دستگاه دارای دو پورت خروجی USB و یک پورت ورودی/ خروجی USB Type C است و سرعتی بسیار مطلوب در شارژدهی را به ارمغان می آورد. وزن سبک، ابعاد فوق العاده کوچک، کیفیت ساخت مطلوب، مجهز بودن به چیپ هوشمند و سازگاری با انواع گوشی موبایل و تبلت از دیگر ویژگی هایی است که سبب محبوبیت پاوربانک یوسمز Usams PB11 Mini با ظرفیت 5000 میلی آمپر در میان کاربران شده است.

چنانچه قصد خرید پاور بانک یوسمز PB11 Mini را دارید، برای دریافت قیمت و اطلاع از نحوه خرید آن به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید. همچنین اگر قبلاً از این محصول استفاده کرده اید، می توانید نظرات خود درباره آن را از طریق ثبت در بخش کامنت های سایت ایده برتر با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.

پاوربانک یوسمز Usams PB11 Mini با ظرفیت 5000 میلی آمپر

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2699 v4

 

سی پی یو اینتل Xeon E5-2699 v4

تعداد هسته: 22 هسته، 44 رشته پردازشی
نوع و حداکثر حافظه رم پشتیبانی شده: DDR4 1600/1866/2133/2400 (1.5 ترابایت)
سوکت پردازنده: FCLGA2011-3

معرفی سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2699 v4

از جمله پردازنده های قدرتمند شرکت معتبر اینتل باید به سی پی یو مدل Xeon E5-2699 v4 اشاره کنیم که از توان پردازشی و سرعت محاسباتی بسیار مطلوبی برخوردار بوده و یک انتخاب ایده آل برای استفاده بر روی سرورهایی با توان کاری بالا به حساب می آید. این پردازنده سرور به 22 هسته مجهز است و از قابلیت اجرای 44 رشته پردازشی بهره می برد. همچنین فرکانس پایه پردازنده سرور Intel Xeon E5-2699 v4 برابر با 2.2 گیگاهرتز است. باید به این نکته اشاره کنیم که این سی پی یو در سال 2016 روانه بازار شده و دارای لیتوگرافی 14 نانومتر و ابعاد 45 x 52.5 میلی متر می باشد. برای استفاده از سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2699 v4 باید آن را بر روی سوکت FCLGA2011-3 مادربرد نصب کنید.

معرفی سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2699 v4

طراحی و ساخت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2699 v4

  • توان پردازشی بسیار مطلوب با بهره گیری از 22 هسته

همان طور که اشاره شد، پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2699 v4 به 22 هسته مجهز است و از اجرای 44 رشته پردازشی پشتیبانی می کند. این پردازنده برای سرور در مواقع بیکاری و در هنگام اجرای پردازش های سبک از فرکانس پایه 2.2 گیگاهرتز برخوردار است. همچنین CPU سرور اینتل مدل Intel Xeon E5-2699 v4 با فناوری Turbo Boost 2.0 سازگار است که باعث ارتقای فرکانس این پردازنده به 3.6 گیگاهرتز در هنگام اجرای پردازش های سنگین تر می شود. سایر مشخصات فنی این سی پی یو شامل حافظه کش 55 مگابایت (با بهره بردن از فناوری Smart Cache اینتل)، سرعت باس 9.6 GT/s و توان حرارتی 145 وات می شود. با توجه به این مشخصات باید از توان پردازشی بسیار مطلوب سی پی یو مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2699 v4 اطمینان کامل داشت!

  • سازگاری با حافظه های رم قدرتمند DDR4 با ظرفیت حداکثر 1.5 ترابایت

از دیگر مشخصات کاربردی پردازنده سرور اینتل زئون E5-2699 v4 باید به سازگاری آن با حافظه های قدرتمند DDR4 با ظرفیت حداکثر 1.5 ترابایت و فرکانس های 1600، 1866، 2133 و 2400 مگاهرتز اشاره کرد. این پردازنده از پهنای باند 76.8 گیگابایت بر ثانیه برای ارتباط با رم سرور بهره می برد و به چهار کانال برای این منظور مجهز شده است. با استفاده از CPU مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2699 v4 در کنار حافظه های رم با مشخصات ذکر شده، می توانید به بالاترین کیفیت و سرعت عملکرد سرور خود در اجرای برنامه های مختلف دست یابید. ضمن اینکه این پردازنده از تکنولوژی ECC نیز پشتیبانی می کند که در زمینه تشخیص و رفع خودکار خطاهای داخلی مموری کارایی دارد. این فناوری زمانی قابل اجراست که علاوه بر پردازنده، چیپست سرور نیز با آن سازگار باشد.

طراحی و ساخت پردازنده سرور اینتل Xeon E5-2699 v4

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2699 v4

  • ارائه عملکردی سریع و پربازده با بهره گیری از تکنولوژی های کارآمد اینتل

در پردازنده سرور Intel Xeon E5-2699 v4 از تکنولوژی Hyper-Threading بهره برده شده که قابلیت اختصاص یافتن دو رشته پردازشی به هر یک از هسته های فیزیکی پردازنده و امکان پردازش موازی را فراهم می آورد. همچنین این سی پی یو با تکنولوژی های VT-x و VT-d نیز سازگار است. تکنولوژی VT-x به پردازنده این امکان را می دهد تا در قالب چند واحد مجازی ایفای نقش کند. در این حالت وظایف به چند بخش تقسیم می شوند و زمان اجرای آنها تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد. فناوری VT-d نیز در برقراری ارتباط بهینه تر و با کیفیت تر پردازنده با تجهیزات I/O در محیط های مجازی شده کارایی بالایی دارد.

از دیگر مشخصات سی پی یو سرور اینتل زئون E5-2699 v4 باید به سازگاری آن با فناوری EPT اشاره کنیم. این تکنولوژی نقش عمده ای در کاهش بار کاری حافظه و برقراری ارتباط سریع تر پردازنده با مموری دارد. به این ترتیب که درخواست های پردازنده از مموری به صورت پیج بندی شده و با ایجاد جدول ارسال می شوند. ضمن اینکه این پردازنده از قابلیت ارائه عملکرد همگام سازی شده با مموری از لحاظ سخت افزاری برخوردار است که کارایی بالایی در اجرای پردازش های چندرشته ای دارد.

پردازنده مخصوص سرور اینتل Xeon E5-2699 v4 قابلیت تشخیص وضعیت های مختلف بیکاری (Idle States) را دارد و در این وضعیت ها مصرف انرژی بهینه ای دارد. در این سی پی یو از تکنولوژی های مربوط به بررسی دما نیز استفاده شده که از آسیب دیدن آن در اثر افزایش بیش از اندازه دما جلوگیری می کند.

پردازنده سرور Intel Xeon E5-2699 v4

جمع بندی

در مجموع پردازنده سرور Intel Xeon E5-2699 v4 با توجه به ویژگی هایی مانند مجهز بودن به 22 هسته، 44 رشته پردازشی، 55 مگابایت حافظه کش و فرکانس پایه 2.2 گیگاهرتز (با قابلیت ارتقا به 3.6 گیگاهرتز با فناوری توربو) انتخابی عالی برای استفاده بر روی سرورهایی با توان کاری بالا به حساب می آید. همچنین این سی پی یو برای سرور دارای توان حرارتی 145 وات است و از حافظه های رم قدرتمند DDR4 1600/1866/2133/2400 پشتیبانی می کند.

شما می توانید برای دریافت قیمت سی پی یو سرور اینتل Xeon E5-2699 v4 و اطلاع از نحوه خرید آن به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید. کارشناسان شرکت ایده برتر آماده راهنمایی شما در زمینه خرید انواع پردازنده سرور هستند که علاوه بر تماس با شماره ذکر شده، می توانید از طریق ثبت سؤالات خود در بخش «نظرات» سایت ایده برتر با آنها در ارتباط باشید.

مادربرد ایسوس Asus ROG STRIX B250G GAMING

 

مادربورد ایسوس ROG STRIX B250G GAMING

چیپ: Intel B250
سوکت پردازنده: Intel LGA 1151
ظرفیت حافظه رم: 64 گیگابایت

معرفی مادربورد ایسوس ROG STRIX B250G GAMING

اگر به انجام بازی های کامپیوتری علاقه دارید و قصد راه اندازی یک سیستم گیمینگ را دارید، مادربرد ایسوس Asus ROG STRIX B250G GAMING یک انتخاب ایده آل برای شما خواهد بود! این مادربرد کامپیوتر در ابعاد 244 * 218 میلی متر و فرم فاکتور microATX عرضه شده و قابلیت نصب آن بر روی انواع کیس های گیمینگ وجود دارد. از جمله مشخصات این مادربرد می توان به سازگاری پردازنده های نسل شش و هفت اینتل، مجهز بودن به چهار اسلات رم و یک اسلات کارت گرافیک اشاره کرد. همچنین مادربرد ایسوس ROG STRIX B250G GAMING دارای شش کانکتور ساتا 3.0 و دو کانکتور M.2 است و امکان استفاده از انواع هارددیسک داخلی و هاردهای SSD را به شما می دهد. در ادامه بیشتر به بررسی این مادربرد گیمینگ می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

معرفی مادربورد ایسوس ROG STRIX B250G GAMING

  • بهره گیری از چیپست B250 اینتل

شرکت ایسوس در مادربرد گیمینگ مدل ROG STRIX B250G GAMING از چیپست B250 اینتل استفاده کرده است. این مادربرد دارای یک سوکت سی پی یو از نوع LGA 1151 بوده و از سی پی یوهای نسل شش و هفت اینتل (Core i7، Core i5، Core i3، پنتیوم و سلرون) پشتیبانی می کند. شما می توانید از پردازنده های دارای لیتوگرافی 14 نانومتری و مجهز به تکنولوژی Turbo Boost 2.0 بر روی این مادربرد بهره ببرید.

  • مجهز به چهار اسلات رم، قابلیت استفاده از حافظه های رم با ظرفیت 64 گیگابایت

شما می توانید از چهار حافظه رم DDR4 با ظرفیت حداکثر 64 گیگابایت بر روی مادربرد مخصوص بازی ایسوس ROG STRIX B250G GAMING استفاده کرده و به سرعتی عالی در اجرای بازی ها و برنامه های سنگین دست یابید! این مادربورد از حافظه های رم DDR4 با فرکانس های 2133 و 2400 مگاهرتز پشتیبانی می کند و با فناوری XMP نیز سازگار است. فناوری XMP به شما این امکان را می دهد تا فرکانس کاری حافظه را براساس توانایی سیستم و نیاز خود تنظیم کنید.

  • دارای یک اسلات توسعه برای نصب کارت گرافیک

مادربورد ایسوس ROG STRIX B250G GAMING از پردازنده گرافیکی تجمیع شده اینتل (Intel HD Graphics) پشتیبانی می کند و به یک اسلات PCI Express x16 جهت نصب کارت گرافیک مجهز است. بنابراین شما می توانید با استفاده از کارت های گرافیک قدرتمند بر روی این مادربرد، لذت انجام بازی های روز را تجربه کنید! لازم به ذکر است که مادربرد حرفه ای ایسوس مدل Asus ROG STRIX B250G GAMING دارای پورت HDMI بوده و خروجی تصویر عالی با رزولوشن حداکثر 4096 * 2160 پیکسل را به شما می دهد! این مادربرد با تکنولوژی های کاربردی Intel InTru 3D، Quick Sync Video، Clear Video HD و Insider هم سازگار است.

مادربرد ایسوس Asus ROG STRIX B250G GAMING

  • پشتیبانی از هارد SSD، بالاترین سرعت در اجرای بازی!

از دیگر مشخصات مادربرد ایسوس Asus ROG STRIX B250G GAMING باید به مجهز بودن آن به دو اسلات توسعه PCI Express x1 اشاره کنیم. همچنین این مادربرد دارای شش کانکتور ساتا 3.0 است که برای نصب هارددیسک و درایو نوری قابل استفاده هستند. اما یکی از ویژگی های کاربردی مادربرد مناسب بازی ایسوس ROG STRIX B250G GAMING مجهز بودن به دو کانکتور M.2 است که به شما این امکان را می دهد تا از هاردهای SSD بر روی آن بهره ببرید! استفاده از هاردهای SSD نقش زیادی در بهبود سرعت عملکرد سیستم در لود سیستم عامل و اجرای برنامه ها و بازی های سنگین دارد و تجربه ای لذت بخش از انجام بازی بر روی PC را برای شما به ارمغان می آورد.

پشتیبانی از هارد SSD، بالاترین سرعت در اجرای بازی!

پورت های ارتباطی مادربرد کامپیوتر خانگی ایسوس ROG STRIX B250G GAMING نیز شامل یک پورت PS/2 از نوع کمبو، دو پورت USB 3.1 و چهار پورت USB 2.0 می شود. پورت های USB 3.1 این مادربرد بالاترین سرعت در انتقال اطلاعات را ارائه می دهند. همچنین این مادربرد دارای پورت های HDMI و DVI نیز هست که برای اتصال به مانیتور و گرفتن خروجی تصویر مورد استفاده قرار می گیرند.

  • اوج هیجان و لذت با صدایی قوی و فراگیر!

در مادربرد تک پردازنده ایسوس ROG STRIX B250G GAMING از کارت صدای هشت کاناله SupremeFX و آمپلی فایرهای دوگانه هدفون استفاده شده است. خروجی صدای این مادربرد برای گیم دارای امپدانس فراگیر است و حس صدای واقعی از جلو و عقب را به شما القا می کند. همچنین صدای ارائه شده توسط این مادربرد داری قدرت بالایی است و اوج هیجان و لذت در هنگام انجام بازی را برای شما به ارمغان می آورد. ضمن اینکه مادربرد ایسوس مدل ROG STRIX B250G GAMING با فناوری واقعیت مجازی (VR) سازگار است و می توان از آن برای انجام بازی های مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز نیز بهره برد. این ویژگی بر روی قیمت مادربرد گیمنیگ ایسوس ROG STRIX B250G GAMING نیز مؤثر بوده است.

باید به این نکته هم اشاره کنیم که مادربرد نسل 7 ایسوس ROG STRIX B250G GAMING به کارت شبکه I219V اینتل مجهز است و از فناوری LANGuard پشتیبانی می کند. بنابراین با استفاده از این مادربرد می توانید انجام بازی در قالب شبکه به صورت گروهی را تجربه کنید!

  • سازگار با نرم افزار Fan Xpert 3، امکان اعمال تنظیمات بر روی مادربرد به صورت گرافیکی

مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG STRIX B250G GAMING دارای فن ها و سیستم خنک کننده قدرتمندی است و به طور کامل از آسیب دیدن قطعات سخت افزاری نصب شده بر روی آن در اثر افزایش دما جلوگیری می کند. از این رو با خیالی راحت می توانید از آن برای انجام بازی های سنگین استفاده کنید! ضمن اینکه این مادربرد با نرم افزار Fan Xpert 3 سازگار است که به شما امکان کنترل نحوه عملکرد فن ها را می دهد. مادربرد ROG STRIX B250G GAMING ایسوس از قابلیت اعمال تنظیمات مختلف به صورت گرافیکی در دو حالت EZ و Advanced نیز برخوردار است.

سازگار با نرم افزار Fan Xpert 3، امکان اعمال تنظیمات بر روی مادربرد به صورت گرافیکی

جمع بندی

همان طور که مشاهده می کنید، مادربرد ایسوس Asus ROG STRIX B250G GAMING دارای امکانات و قابلیت های متعددی است و یک انتخاب ایده آل برای گیمرها و علاقه مندان به انجام بازی های کامپیوتری به شمار می آید. از جمله ویژگی های این مادربرد می توان به سازگاری با سی پی یوهای نسل شش و هفت اینتل، مجهز بودن به چهار اسلات رم، یک اسلات کارت گرافیک، شش کانکتور ساتا 3.0 و دو کانکتور M.2 اشاره کرد. همچنین در این مادربرد از جدیدترین تکنولوژی های ایسوس و اینتل بهره برده شده که باعث توانایی بالایی آن در اجرای بازی های گرافیکی روز شده است. طراحی ظاهری زیبا و جذاب، ارائه صدایی واقعی و قوی، قابلیت انجام بازی در شبکه، مجهز بودن به پورت های ارتباطی کاربردی و کیفیت ساخت عالی از دیگر ویژگی هایی هستند که باعث محبوبیت مادربرد مخصوص بازی ایسوس ROG STRIX B250G GAMING در میان کاربران شده است.

چنانچه قصد خرید بهترین مادربرد گیمینگ ارزان قیمت را دارید، با شماره 73027-021 تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان اطلاعات لازم در رابطه با قیمت و نحوه خرید آن را به شما ارائه دهند. همچنین در صورت تمایل می توانید نسبت به خرید اینترنتی این محصول از سایت ایده برتر اقدام کنید.

مادربرد ایسوس Asus ROG STRIX B250G GAMING